search
top

Relacja z pobytu na Las Vegas Boulevard

Odkąd pamiętam podróże po świecie były moją największą pasją. W ciągu ostatnich 15 lat odwiedziłam 39 krajów, z czego ponad połowę w Ameryce Południowej. W Ameryce Północnej byłam do tej pory osiem razy, odwiedziłam tam między innymi Missisipi, Hawaje i Kolorado, ale jeszcze nigdy nie miałam okazji wybrać do słynnego Las Vegas.

Tym razem jednak razem z przyjaciółmi postanowiliśmy zorganizować podróż do USA z przystankiem w Las Vegas Boulevard, ponieważ każdy z nas chciał przekonać się czy szczęście nam sprzyja w tamtejszych słynnych kasynach. Trzeba przyznać, że kasyna w Nevadzie są naprawdę tak olśniewające jak się je opisuje: opływające w bogactwa, eleganckie, pełne automatów, stolików do gry i różnych niesamowitych atrakcji. Można tutaj znaleźć perfekcyjnie odwzorowaną ogromną makietę Statui Wolności, weneckie gondole, tańczące fontanny przed kasynem Bellagio, pokazy akrobatyczne itp.

Najsłynniejszą jednak atrakcją Las Vegas są kasyna. My zajrzeliśmy do MGM Grand, Bellagio i Planet Hollywood, ale tylko to pierwsze przyniosło mi szczęście. Dzięki rozbiciu banku w Quick Hits zdobyłam ponad 20 tysięcy dolarów, próbowałam też szczęścia w bakarcie, niestety bez większych sukcesów. Od teraz jestem wielką wielbicielką maszyn one-armed bandit i często gram w nie za pośrednictwem internetu, na przykład w serwisie AdmiralSpot.

Mam nadzieję, że wrócę kiedyś jeszcze do Las Vegas Boulevard, tamtejsze domy rozrywki są doprawdy fascynujące. Ale za to biorąc udział w grze online otrzymuję do wykorzystania różne promocje w kasynie, np. bonus do każdej wpłaty.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

top