search
top

Przyszłość hazardu w USA

Po ostatnich wyborach w USA i wyborze Donalda Trumpa na prezydenta tego kraju, amerykańscy wyborcy zastanawiają się jak będzie wyglądać sytuacja funkcjonujących tam kasyn online. Od dawna wiemy, że Trump jest entuzjastą hazardu, sam nawet miał do niedawna kilka kasyn, chociażby popularne Trump World’s Fair i Trump Marina, które niestety zbankrutowały. Czy to jednak oznacza, że nie musimy się martwić zdelegalizowaniem e-hazardu?

Kasyna internetowe i naziemne od początku nie miały ze sobą po drodze, stanowiły dla siebie konkurencję – na pewno rozwój e-hazardu doprowadził do bankructwa wiele kasyn stacjonarnych. I mimo, że Trump sam planował swego czasu otworzyć kasyno w sieci, podczas kampanii prezydenckiej to właśnie jego obóz postulował za zdelegalizowaniem e-hazardu na terenie całego kraju.

Na dzień dzisiejszy grę w internecie na pieniądze dopuszcza się tylko w Daleware, Nevadzie i New Jersey. Fani internetowej ruletki mają nadzieję, że prezydent nie pozwoli zdelegalizować e-hazardu, do tego też przekonuje go Walne Zgromadzenie New Jersey. Co w tej sytuacji zrobi Trump? Jaka będzie przyszłość e-hazardu w USA? Okaże się w nadchodzących miesiącach…

Nie zapominajmy jednak, że wiele e-kasyn działa spoza terenów objętych zakazem hazardu online. Dlatego też, jeśli jesteś entuzjastą ruletki, baccarata czy innej gry hazardowej, w którą chciałbyś grać przez internet, masz taką możliwość. Zachęcamy, zagraj tutaj!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

top